1. Anasayfa
  2. İnceleme

Albion Online Silver Fiyatları Ve Satın Alma İşlemleri

Albion Online Silver Fiyatları Ve Satın Alma İşlemleri

İçerik Tablosu

Albion Online, 2017 yılında tam çıkışını yapan çok oyunculu MMORPG oyunudur. Çıkışından 4 yıl sonra tarihler 9 haziran 2021’i gösterdiğinde mobil cihazlar içinde sürümünü çıkartan oyunun geliştiriciliğini Sandbox Interactive yapmaktadır.  Oyuncularına ilk piyasa sürüldüğünde oyunculara erken erişim zamanı başlangıç paketi satılmıştı, başlangıç paketini satan oyuncular erken erişimin yanında çeşitli premium özellikleri ve eşyaları elde etmişti. Günümüzde Albion Online ücretsiz olduğu için bu paketler oyun içi elde edilen silver ilede satın alınabiliyor.

Kısaca Albion Online Oynayışı

Ücretsiz olarak Albion Online hesabınızı oluşturduktan sonra, oyuna girip diğer MMORPG lerde görmeye alışık olduğumuz canavar kesip, görev yapıp seviye atlamaya yönelik oynayış sunuyor. Fakat Albion Online seviye mantığı diğer MMORPG lerden farklı seviyenin yerini Şöhret sistemi tutuyor. Şöhretiniz ne kadar yüksek ise o kadar değerli ekipmanlar giyebilir, oyun için aktiviteler katılabilirsiniz. Oyunda üç farklı PVP bölgesi bulunuyor. Bunlar; Sarı Bölge, Kırmızı Bölge ve Siyah Bölge. Fakat Kırmızı ve Siyah bölgede eğer ölürseniz tüm ekipmanlarınız yere düşmektedir.

Kısaca Albion Online Silver

Albion Online Silver, oyun içi elde edilen para birimidir. Oyun içi mağazadan altınla alınan dış görünüş kozmetik ürünlerini almak dışında diğer satın almak istediğiniz her şey için Albion Online Silver kullanabilirsiniz. Albion Online Silver, çeşitli yöntemlerle elde edilebilir. Bunlar oyunun içinde bulunan çeşitli sistemlerle elde edilir. Albion Online Silver, Gümüş Damlalar, Gümüş Çantalar, Düello, Hazine Siteleri, Zindanlar, Hazine Avı, Seferler, Pazar Yeri, Toplama, Arıtma, Üretmek, PvP, Hizip Savaşı sistemlerinden elde edilebilir. Peki ya Albion Online Silver ı gerçek parayla satın almak isterseniz en ucuz nereden alınır ?

En Ucuz Albion Online Silver Nereden Alınır ?

Albion Online oyuncuları eminiz ki En Ucuz Albion Online Silver nereden alınır çok merak ediyordur. Bizde sizin için araştırdık ve araştırmamız sonucu en ucuz Albion Online Silver https://www.playsultan.com/ adresinde yer alıyor.

En Ucuz Albion Online Silver Nasıl Alınır ?

https://www.playsultan.com/albion-online-silver adresinden dilediğiniz Albion Online Silver adedini girdikten sonra oyun içi nickinizi yazıp, teslimat yeri olan Island Merchant – Ada demirciden teslimatınızı anında tamamlayabilirsiniz.

En Ucuz Albion Online Silver  Fiyatları

Albion Online 1.000.000 Silver (1 Milyon) – 11,79 TL