1. Anasayfa
  2. Haber

Aylık PC Game Pass Aboneliğinde İndirim

Aylık PC Game Pass Aboneliğinde İndirim

İçerik Tablosu

Aylık PC Game Pass Aboneliğinde İndirim

Microsoft, popüler oyun servisi olan PC Game Pass’in aylık abonelik ücretinde indirim yapacağını duyurdu. Bu indirim, oyunseverlere daha uygun fiyatlarla geniş bir oyun kütüphanesine erişim imkanı sunmayı hedefliyor.

Yeni Fiyatlandırma Politikası

Microsoft’un yeni fiyatlandırma politikasıyla birlikte, PC Game Pass abonelik ücreti önemli ölçüde düşecek. Bu sayede, daha fazla oyuncu PC Game Pass’e abone olabilecek ve çeşitli oyunları sınırsızca oynayabilecek.

Geniş Oyun Kütüphanesi

PC Game Pass, abonelerine geniş bir oyun kütüphanesi sunuyor. Aboneler, popüler oyunları ve yeni çıkan oyunları indirip oynayabiliyor. Ayrıca, Microsoft’un özel oyunları da aboneler için erişime açık.

Ek Avantajlar

PC Game Pass aboneleri, oyunlarını indirebilmenin yanı sıra, indirilen oyunları istedikleri kadar oynama imkanına sahiptir. Ayrıca, aboneler, oyunlarda yer alan çevrimiçi çok oyunculu modları da kullanabilirler.

Ödeme Seçenekleri

PC Game Pass abonelik ücreti, oyunculara esnek ödeme seçenekleri sunuyor. Kredi kartı, banka kartı veya diğer ödeme yöntemleriyle abonelik ücreti ödenebiliyor.

Özet

Microsoft’un aylık PC Game Pass aboneliğinde yapacağı indirim, oyunseverlere daha uygun fiyatlarla geniş bir oyun kütüphanesine erişim imkanı sunuyor. Yeni fiyatlandırma politikası sayesinde, daha fazla oyuncu PC Game Pass’e abone olabilecek ve çeşitli oyunları sınırsızca oynayabilecek. Ayrıca, aboneler, indirilen oyunları istedikleri kadar oynama imkanına sahiptir ve çevrimiçi çok oyunculu modları da kullanabilirler. PC Game Pass abonelik ücreti, oyunculara esnek ödeme seçenekleri sunuyor.

İlginizi Çekebilir