1. Anasayfa
  2. Blog

Discord Şekilli Nick

Discord Şekilli Nick
Discord nickleri 2023 nasıl yapılır

Bu sayfada, hemen hemen herkes için uygun, büyük bir Discord adları ve havalı takma adlar listesi var.

Basitçe söylemek gerekirse, bir Discord takma adı, sizin ve başkalarının birbirinize mesaj göndermenizi sağlayan bir hizmettir. İnsan topluluklarına “sunucu” adı verilir. Slack’e aşina iseniz, bunu iş odaklı bir Discord olarak düşünebilirsiniz.

Discord Şekilli Nick

Discord şeklindeki simgeler, sunucular, metin kanalları (yazıp başkalarıyla konuşmaya başladığınız yer) ve ses kanalları (başkalarıyla yüksek sesle iletişim kurabileceğiniz) ile doludur. Discord’u ses kayıtlarını, resimleri, web bağlantılarını ve dinlediğiniz müziği paylaşmak için de kullanabilirsiniz.

Her sunucunun genellikle, her biri belirli bir konuya ayrılmış, farklı kural ve standartların uygulandığı birden çok kanalı vardır. Discord’da kendi sunucunuzu oluşturmak istiyorsanız ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Discord nickleri

Buradasınız çünkü Discord’da görülebilen bir profil ve bu yazı tiplerini nereden bulacağınızı soran bir yer var  Discord şeklinde takma adlar ve discord şeklinde takma adlar yazıyorsunuz. Daha sonra kısaca Discord nasıl farklı fontlarda yazılır en kısa yoldan anlatacağım, geçelim

Discord’un güzel metnini hem mesajlarınızda hem de profilinizde kullanabilirsiniz. Discord Shapes ile yazmak kolaydır 🙂

Yazıyı Beğen
[Total: 1 Average: 5]
İlginizi Çekebilir