1. Anasayfa
  2. Blog

En çabuk kabul olan dua Saniyede

En çabuk kabul olan dua Saniyede

İçerik Tablosu

Günümüzde yoğun yaşam temposu içerisinde, zaman zaman dua etmek için yeterli zaman ayıramama sorunuyla karşılaşabiliriz. Ancak, dua etmek için saatlerce önemli bir zaman dilimini ayırmanıza gerek yoktur. Saniyede bile kabul olan dua, yoğunluğunuzdan bağımsız olarak manevi bağlantınızı güçlendirir ve iç huzura ulaşmanıza yardımcı olur.

Duanın Gücü

Dua, insanların Allah ile iletişim kurması için bir araçtır. İçten gelen bir şekilde yapılan dua, kalbinizden dökülen samimi sözler sayesinde manevi dünyanızı zenginleştirir. Dua ile sorunlarınızdan kurtulmanın yanı sıra, sevinçlerinizi ve dileklerinizi de Allah’a iletebilirsiniz. Bu nedenle dua, müminlerin güçlü bir bağlantı kurmasına ve kendilerini korumasına yardımcı olur.

Saniyede Kabul Olan Dua – 10 20 58 28

Dua etmek için saatlerce zaman ayırmak zorunda değilsiniz. Saniyede bile kabul olan dua, kısa sürede Allah’ın rahmetine nail olmanızı sağlar. İşte saniyede kabul olan dua örnekleri:

Şükür Duası: “Allah’ım, sana sonsuz şükürler olsun. Bana verdiğin her şey için minnettarım.”

Affetme Duası: “Allah’ım, günahlarımı affet ve kalbimi temizle. Beni affetmenin ve bağışlamanın nuruna eriştir.”

Sabır Duası: “Allah’ım, bana güçlüklerle dolu bu hayatta sabır ver. İçinde bulunduğum zorlukları aşmamı sağla.”

Unutmayın, dua etmek için uzun saatler ayırmak zorunda değilsiniz. Sadece birkaç saniye içinde Allah’a yönelip samimi bir dua edebilir ve manevi bağlantınızı güçlendirebilirsiniz. Saniyede kabul olan dua, hayatınızın her anında size rehberlik eder ve huzurunuzu sağlamaya yardımcı olur.

Hızlı Saniyede Kabul Olan Dua

Bazı durumlarda çok hızlı sonuç almak gerekebilmektedir. Allah C.C’den istemek, hiç şüphesiz ki her zaman hayırlarla sonuçlanır. Edilen duaların ve isteklerin ne zaman kabul olacağını hiç şüphesiz alemlerin Rabbi bilir. Fakat Peygamber Efendimiz HZ. Muhammed S.A.V’in de önerdiği bazı Hızlı Saniyede Kabul Olan Dua bulunmaktadır. Hadislerle günümüze kadar gelen bu dualar şu şekilde sıralanabilir

OkunuşuArapçasıAnlamı
rabu alealamin , ‘ant taraa kula shay’ , ‘ant taerif kula shay’a. sawf tajid alhala limushkilati.رب العالمين ، أنت ترى كل شيء ، أنت تعرف كل شيء. سوف تجد الحل لمشكلتي.Alemlerin rabbi sen her şeyi görür, her şeyi bilirsin. Sen derdime çareyi bulursun.
saeadani allh , ‘arini mkhrjan.ساعدني الله ، أرني مخرجًا.Allah’ım sen bana yardım et, bana bir çıkar yol göster.
Saniyede Kabul Olan Dua (10 Saniyede)

Yıldırım Hızıyla Kabul Olan Dua

Yıldırım hızıyla kabul olan dua, geçmişten günümüze kadar bilinmekte ve nesilden nesile tavsiye edilmektedir.

Yüzde yüz kabul olan dualar edilmeden önce, mutlaka Ayetel Kursi okunmalıdır. Sonrasında ise ne isteniliyorsa Allah’tan dilenmelidir. Ek olarak Allah’ın geri çevirmediği dilek duası da mutlaka Ayetel Kursi ile beraber edilmelidir.

  • İlk olarak Ayetel Kursi’yi okuyun.
  • Ardından 3 ihlas suresi,
  • 1 fatiha suresi okuyun.

Allah’ın geri çevirmediği dilek duasını etmek için isteklerinizi sessiz şekilde dile getirin. Bu sayede saniyede kabul olan dua edilmiş olur.

en güçlü dua, hızlı ve çabuk kabul olan dualar,cübbeli duaları,aşk duaları, büyü bozma duaları

Yüzde Yüz Kabul Olan Dualar

Yüzde yüz kabul olan dualar, zikir şeklinde edilen dualardan da oluşabilmektedir. 10 kere tekrar edilmesi yeterli olmaktadır. İlk olarak her zaman söylediğimiz gibi niyet edin ve ardından aşağıda bulunan duayı 10 kere tekrar edin.

allahuma rabi alealamina. ‘ant kuliy alqudratu. ‘ant faqat man yastatie ‘an yunqidhani min hadhih almushkilat , ‘ant faqat man yumkinuh ‘iinqadhi. saeadani , amnahni rahmatuka.

Yıldırım hızıyla kabul olan dua bu şekildedir. İstediğiniz şey, duayı etmenizin ardından anında kabul olur.

Yazıyı Beğen
[Total: 1 Average: 5]