1. Anasayfa
 2. Blog

En İyi 10 VPN Hizmeti 2023

En İyi 10 VPN Hizmeti 2023

Bir VPN verilerinizi korur. 2023‘de işletmeler için en iyi 10 VPN hizmetini araştırdık. Coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe ve web sitelerine erişmenizi sağlar ve ayrıca konumunuzu gizlemenize yardımcı olur.Web‘in daha fazlasına erişmenizi sağlayan en iyi VPN‘leri bulmak için en iyi VPN’leri test etmek için 43 saat harcadık.Bir hizmet buldum. Puanlarımız hız, güvenlik, gizlilik, mobil uyumluluk ve anonim ödemeli VPN hizmetine dayalıdır.

Sansürü aşmanın, çevrimiçi anonim kalmanın ve tarama geçmişinizi internetteki yabancılardan korumanın bir yolunu arıyorsanız, VPN tam size göre. En iyi 10 VPN‘den oluşan son derlememizde, titiz standartlarımızı karşılayan, dikkatle incelenmiş hizmetler bulduk.Süper hızlılar, güvenilirler, sınırsız bant genişliği sunuyorlar ve müşterilerine saygılı davranıyorlar.

 

VPN Nedir ?

VPN, “Sanal Özel Ağ” anlamına gelir ve genel ağları kullanırken korumalı bir ağ bağlantısı kurma olasılığını temsil eder. NordVPN, halka açık Wi-Fi‘yi güvenli bir şekilde kullanmanıza ve IP adresinizi istenmeyen üçüncü taraflardan korumanıza olanak tanır. Trafiğiniz Bit-AES algoritması kullanılarak gerçek zamanlı olarak şifrelendiğinden çevrimiçi etkinliğiniz görünmez kalır. Kendilerini bilgisayar korsanlarından, siber dolandırıcılıklardan, banka hesabı hırsızlığından ve kimlik avı e-posta dolandırıcılıklarından korumak isteyenler için. Windows, Android, iOS ve macOS için hide.me VPN ile saniyeler içinde güvenli bir VPN bağlantısı kurun.

Bir VPN gizliliğinizi korur. İnternet hayatımızın merkezi haline geldi. İnterneti arkadaşlarımız ve ailemizle iletişim kurmak, alışveriş yapmak, banka işlemleri yapmak ve eğlenmek için kullanıyoruz. Verilerimiz şaşırtıcı düzeyde siber suçlulara, reklamcılara ve devlet gözetimine maruz kalıyor. Artık neredeyse yaptığımız her şey için interneti kullanıyoruz. Kişisel verilerinizi meraklı gözlerden korumak ister misiniz?

Hiç bir kafenin veya otelin dışındaki bir Wi-Fi ağına bağlanmayı denediniz ve ağın güvenli veya parola korumalı olmadığını gördünüz mü? Bu gibi durumlarda bir VPN kullanılması şiddetle tavsiye edilir. Bunlar genellikle bir LAN‘a bağlanıldığında meydana gelir. B. Evdeyken veya telefonunuzu WiFi erişim noktası olarak kullanırken. Bir VPN, bu tür ağlarda güvenli bir bağlantı ve daha fazla gizlilik sağlar.

Bir VPN, başkalarının çevrimiçi yaptıklarınızı görmesini engelleyerek interneti daha güvenli ve daha özel hale getirmek için tasarlanmıştır. Trafiğiniz bir VPN tarafından şifrelenir, böylece kimse ne gönderip aldığınızı göremez.

Hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için dünyanın en iyi VPN hizmetlerinin bir listesini derledik. Kapsamlı kullanıcı memnuniyeti ve performans araştırmalarından dünya çapındaki çeşitli sunucularda yapılan kapsamlı canlı testlere kadar, bu hizmetler hakkında bilmeniz gereken her şeyi size veren ilk kılavuzdur. Bu inceleme, bir sağlayıcı seçmeden önce bilinçli bir karar verebilmeniz için bilmeniz gereken her şeyi size söyleyecektir.

En İyi 10 VPN Hizmeti 2023

 • ExpressVPN: Çoğu insan için en iyi VPN
 • NordVPN: En iyi güvenlik
 • CyberGhost: En iyi değer
 • Private Internet Access: En iyi web tarama özellikleri
 • Hotspot Shield: Netflix için En İyisi
 • Surfshark: Yeni başlayanlar için kullanım konusunda en iyisi
 • IPVanish: Sınırsız cihazlar için en iyisi
 • PureVPN: BBC iPlayer için en iyisi
 • TunnelBear: En iyi ücretsiz reklam engelleyici
 • ProtonVPN: Torrent için en iyisi

Bir VPN kullanmak, internette güvende kalmanın en iyi yoludur. Bazı insanlar iş veya seyahat için her gün bir VPN kullanırken diğerleri VPN‘in ne olduğunu bilmiyor. İster çok seyahat ediyor olun, ister evde Wi-Fi’nizi daha güvenli bir şekilde kullanmak isteyin, bir VPN en çok ihtiyaç duyduğunuz anda içiniz rahat olsun ve ekstra güvenlik sağlamanıza yardımcı olabilir.

VPN Kullanmak Zararlı mı?

VPN, dünyadaki en kullanışlı ve popüler teknolojidir. Ama zararlı mı?

VPN kullanmanın ana tehlikelerinden biri yanlış VPN’i seçmektir. Tarayıcı uzantı mağazalarında ve mobil pazarlarda reklamı yapılan ücretsiz hizmetler, yüksek indirme hızları ve anonimleştirilmiş etkinlik talepleriyle bilinir, ancak aslında VPN kullanmamaktan daha tehlikeli olabilirler.

VPN hizmeti müşterilerden ücret almıyorsa, şirket başka yerden gelir elde etmek zorunda kalacaktır. En yaygın kaynak, VPN’lerin korumayı vaat ettiği kullanıcı bilgilerinin satışıdır. Bir hizmet için ödeme yapmazsanız, müşteri değil, ürün olursunuz. Neredeyse tüm ücretsiz VPN hizmetlerinde durum budur. Bilgilerinizin her zaman mümkün olduğu kadar güvende tutulması için güvenilir ve güvenilir ücretli kaynaklara bağlı kalmak her zaman en iyisidir.

Bu nedenle ücretsiz VPN hizmetlerinden uzak durun.