1. Anasayfa
  2. Haber

Epic Games Store Cadılar Bayramı İndirimi 2023 Başladı

Epic Games Store Cadılar Bayramı İndirimi 2023 Başladı

Epic Games Store Cadılar Bayramı İndirimi 2023 Başladı

Epic Games Store, Cadılar Bayramı’nı kutlamak için büyük bir indirim kampanyası başlattı. 2023 Cadılar Bayramı İndirimi, oyunculara birçok popüler oyunu büyük indirimlerle sunuyor.

Oyunlarda Büyük İndirimler

Epic Games Store, Cadılar Bayramı’nı kutlamak için birçok oyunu büyük indirimlerle sunuyor. Oyuncular, kampanya süresince seçili oyunları %50’ye varan indirimlerle satın alabilecekler. Cadılar Bayramı temasına uygun korku oyunlarından aksiyon dolu maceralara kadar geniş bir oyun yelpazesi mevcut.

Bazı popüler oyunlar arasında “Resident Evil Village”, “The Witcher 3: Wild Hunt”, “Bioshock Infinite” ve “Dead by Daylight” gibi oyunlar bulunuyor. Bu indirim fırsatını kaçırmak istemeyen oyuncular, Epic Games Store’u ziyaret ederek istedikleri oyunu uygun bir fiyata satın alabilirler.

İndirim Süresi ve Detayları

2023 Cadılar Bayramı İndirimi, 28 Ekim 2023 tarihinde başladı ve 1 Kasım 2023 tarihine kadar devam edecek. Bu süre boyunca oyuncular, indirimli fiyatlarla birçok oyunu satın alabilecekler. İndirimler, her gün farklı oyunlara uygulanacak ve oyuncuların beğenisine sunulacak.

Epic Games Store, Cadılar Bayramı İndirimi ile oyunculara büyük bir fırsat sunuyor. Uygun fiyatlarla popüler oyunları satın almak isteyen oyuncular, bu indirim kampanyasını kaçırmamalı.

Yazıyı Beğen
[Total: 1 Average: 5]