İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Çözüm/Rehber
  3. Fifa 21 Genç Yetenekler Rehberi | Kariyer Modu
Trendlerdeki Yazı

Fifa 21 Genç Yetenekler Rehberi | Kariyer Modu

fifa 21 genç yetenekler

Fifa’nın kariyer modunu oynadıysanız, hemen hemen en önemli olgunun genç yetenekleri bulmak olduğunu bilirsiniz. Fifa 21 genç yetenekler yazımız sayesinde, sizler de kulübünüze en yetenekli futbolcuları alabileceksiniz.

Genç yetenekler, küçük yaşlarına rağmen büyük potansiyellere sahiptirler. Örneğin 17 yaşında 70 reyting ile aldığınız bir oyuncunun 90+ potansiyele sahip olması gibi. Zaman içerisinde kariyer modunun sağ alt tarafında yer alan antremandan da faydalanarak, oyuncularınızı geliştirebilirsiniz. Fifa 2021 genç yetenekler listemizi detaylı biçimde sizler için hazırladık. Yazımızı beğenirseniz, Oyun Post olarak sizlere göndereceğimiz bildirimlere izin vermeniz halinde, yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Potansiyelli Genç Kaleciler

Fifa 21 kariyer modunda tercih etmeniz halinde, ileriki yıllarda işinize çok yarayacak potansiyellere sahip kalecileri sizler için listeledik. Listemiz tamamen Fifa 21 genç yetenekler kaleci hakkında bilgi olmanız adına oluşturulmuştur. Bu kaleciler hakkında bilgi edinerek, takımınızı en yüksek seviyelere taşıyabilirsiniz.

Genç ve 80+ Potansiyeli Kaleciler

Kaleciler arasında fiyatlandırma bazından en düşüklerini ve potansiyelleri de 80+ olanların listesi;

  • Espanyol kulübünde bulunan kaleci Fortuno 18 yaşında, 82 potansiyele sahip. £475k
  • 18 yaşında Lille’de bulunan Lucas Chevalier, 83 potansiyelli bir kaleci. £425k
  • Genk kalecisi olan Maarten Vandevoort, 18 yaşında ve 87 potansiyele sahip. £1.4m

Listemizden sonra Fifa 21’in genç yetenekleri arasında en iyi kaleci olan Donnarumma’nın da özelliklerini belirtmek istedik.

  • 21 yaşında Milan kalecesi Gianluigi Donnarumma, 85 reyting ve 92 potansiyele sahip. £37m

Potansiyelli Genç Defans Oyuncuları

Defans son yıllarda çıkan Fifa serilerinin (19-20-21) belki de en önemli alanı. Fifa 21 genç yetenekler defans oyuncuları arasından en iyileri sizler için derlemeye çalıştık. Derlediğimiz bazı oyuncular gerçekten kariyer sahibi ve bileceğiniz oyuncular olsalar bile, bir kısmının adını bile duymadığınıza eminiz.

Sizler de listeleyeceğimiz defans oyuncuları arasından, size uygun olanların seçerek birkaç yıl içerisinde dünyanın en iyi kulüpleri arasında girebilirsiniz. Hatta Şampiyonlar Ligi’ni bile kolayca kazanabileceğinizi düşünüyoruz.

Genç ve 80+ Potansiyelli Defans Oyuncuları

Potansiyel seviyeleri ile gözleri kamaştıran, henüz 20 yaşına bile gelmemiş genç defans oyuncularını sizler için listeledik. Fifa 21 genç yetenekler arasında yer alan defans oyuncuları;

  • William Saliba, Arsenalli 19 yaşında ki genç 74 reytinge ve 87 potansiyele sahip. £9m Stoper
  • Nuno Mendes, Sporting CP oyuncusu olan, 18 yaşında ki genç 72 reyting ve 87 potansiyele sahip. £5.5m Sol kanat bek ve sol orta
  • Alphonso Davies, 19 yaşında Bayern Munich oyuncusu 85 reyting ve 92 potansiyele sahip. £20.5m Sol bek, sol orta ve sağ orta.

Fifa 21 genç yetenekler kanat, orta saha ve forvet olarak güncellenecektir. Sitemizi takipte kalarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap