1. Ana Sayfa
  2. Haber

FIFA 23: FUT Web App ve FUT Companion nedir?

FIFA 23: FUT Web App ve FUT Companion nedir?

Tüm zamanınızı bilgisayar veya oyun konsolu önünde geçiremezsiniz. FIFA 23‘teki FIFA Ultimate Team modu, menülerde daha fazla zaman geçirdiğiniz için sizi çeşitli ödüllerle ödüllendiriyor. Bu kazançları günlere yayabilirsiniz. FUT Web Uygulaması ve FUT Companion uygulamaları, yukarıda belirtilen görevi çok daha kolaylaştırır. Bu uygulamalar, FIFA Ultimate Team modunu bilgisayarınızdan veya akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden istediğiniz zaman çalıştırmanıza olanak tanır.

FIFA 23 için her yerde transfer yapabilirsiniz

FUT Web Uygulaması ve FUT Companion Uygulaması ile FIFA Ultimate Team oyun menüsü gittiğiniz her yerde parmaklarınızın ucunda. Tecrübeli cihazınızdan FIFA 23 oyununu açmadan, bahsettiğim menülere girip oyuna girip çıkma zahmetine girmeden bu uygulamalar ile çok şey yapabilirsiniz. FUT Web Uygulaması, adından da anlaşılacağı gibi bilgisayarınızda çalışır. Bu uygulamaya bir web tarayıcısından erişilebilir. EA Hesabınız için kullandığınız e-posta adresini ve şifreyi girmeniz yeterlidir. Uygulama, şifrenizi girdiğinizde oynadığınız son FIFA oyununu algılar ve sizi o oyunun FIFA Ultimate Team moduna yönlendirir. Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde sunulan hizmetleri de kullanabilirsiniz. Akıllı telefonlar ve tabletler için FUT Companion uygulamasını ücretsiz indirin. EA Hesabınıza giriş yaparak bu uygulamayı kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Bundan sonra ise daha önce de söylediğim gibi birçok işlemi FIFA 23 oyununa giriş yapmadan gerçekleştirmek size düşüyor.

FUT Web App ve FUT Companion ile neler yapılabiliyor?

Her iki uygulama da aynı işlemlere erişim sağlar, ancak farklı erişim noktaları aracılığıyla. Bu işlemlerin neler olduğunu merak ediyorsanız FIFA 23’ün FIFA Ultimate Team modu menüsünden sezon ilerlemesine ve hatta transferlere kadar hemen hemen her şeyi yapabileceğinizi söylemek kolay. Ayrıca FIFA 23 gibi tüm bu menülerin Türkçe yazıldığını da hatırlatmakta fayda var. Bu nedenle, işlemleri kolayca anlayabilir ve gerçekleştirebiliriz. Şimdi bu uygulamalarda bize en çok ne fayda sağlıyor diye düşünebilirsiniz. Transfer piyasası ve kadrolaşmanın burada kilit noktalar olduğunu kabul edeceğim. Serinin önceki oyunlarında olduğu gibi FIFA 23 oyununun yapısında da transfer sistemi oldukça önemli. Benzer spor oyunlarında olduğu gibi süreli tekliflerde diğer oyunculara transferler sunuluyor. FUT Web Uygulaması ve FUT Companion sayesinde hem mevcut öğeleri satma hem de yeni öğeler alma konusunda daha aktif olabilirsiniz. Sattığınız ürünleri her saat yeniden listelemek, çalışma sürenizi artırır. Bu nedenle, satış oranı daha yüksek olacaktır. Oyuncuları uygun bir fiyata satın alma, kârlı bir şekilde satma ve bir tür ticaret sistemi kurma şansına sahipsiniz.

Kadro Kurma Görevleri de FIFA Ultimate Team’de önemli bir ödül kaynağıdır. Bu bölümde gerekli ayarlamaları yapmak için daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Mevcut aplikasyonlar sayesinde oyunu açmadan bile bu süreye ulaşmak oldukça pratik. B. Takımları görüntüleyin, takımları ve stadyumları düzenleyin, paket satın alın vb. Genel olarak bu uygulamalar, FIFA Ultimate Team modunda kazancınızı gün içine dağıtarak daha güçlü takımlar elde etmenizi sağlıyor.

Yazıyı Beğen
[Total: 2 Average: 5]
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında