1. Anasayfa
  2. Geliştirici Haberleri

Kasım Ayında Game Pass'ten Ayrılacak Oyunlar Belli Oldu

Kasım Ayında Game Pass'ten Ayrılacak Oyunlar Belli Oldu

Kasım Ayında Game Pass’ten Ayrılacak Oyunlar Belli Oldu

Microsoft’un oyun abonelik servisi olan Game Pass, her ay yeni oyunları kataloğuna eklerken aynı zamanda bazı oyunları da kaldırıyor. Bu ayın sonunda Game Pass’ten ayrılacak olan oyunlar da belli oldu.

Hangi Oyunlar Game Pass’ten Ayrılıyor?

Kasım ayında Game Pass’ten ayrılacak olan oyunlar şunlardır:

  • Afterparty: Bu eğlenceli macera oyununda iki arkadaşın cehennemde geçen bir gece boyunca içki içip, sorunları çözmeye çalışması konu alınıyor. Oyun 15 Kasım’da Game Pass kataloğundan kaldırılacak.
  • LEGO Star Wars III: LEGO Star Wars evreninde geçen bu aksiyon-macera oyununda oyuncular, Star Wars karakterlerini kontrol ederek heyecan dolu görevleri tamamlamaya çalışıyorlar. Oyun 30 Kasım’da Game Pass’ten ayrılacak.
  • Subnautica: Bu hayatta kalma oyununda oyuncular, su altında keşif yaparken kaynakları kullanarak hayatta kalmaya çalışıyorlar. Oyun 30 Kasım’da Game Pass kataloğundan çıkarılacak.

Yeni Oyunlar Ne Zaman Eklenecek?

Bu oyunların Game Pass’ten ayrılacağı tarihler yaklaşırken, aynı zamanda yeni oyunların da kataloğa ekleneceği tarihler belli olmaya başladı. Microsoft, her ayın başında yeni oyunları duyurarak abonelerin heyecanını arttırıyor. Yeni oyunların tam listesi ve eklenecekleri tarihler için Game Pass’in resmi internet sitesini takip etmek önemlidir.

Game Pass, abonelerine geniş bir oyun kataloğu sunarak oyuncuların farklı oyunları deneyimlemelerini sağlıyor. Hem popüler oyunlar hem de bağımsız yapımlar Game Pass kapsamında yer alıyor. Oyunlar, Xbox konsolu veya PC üzerinden oynanabilirken, aboneler istedikleri oyunu indirip oynamakta özgürdürler.

Kasım ayında Game Pass’ten ayrılacak olan oyunlar, abonelerin son bir kez oynamak istedikleri oyunlar olabilir. Bu nedenle, istedikleri oyunları oynamak isteyen abonelerin ay sonuna kadar bu oyunları indirmeleri ve oynamaları önemlidir.

Yazıyı Beğen
[Total: 0 Average: 0]