1. Anasayfa
  2. Blog

Kuruluş Osman 136.Bölüm

Kuruluş Osman 136.Bölüm

İçerik Tablosu

Kuruluş Osman 136.Bölüm

Kuruluş Osman, Türk televizyon dizisi, 27 Kasım 2019 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır. Dizi, Osman Gazi’nin hayatını konu almaktadır. Osman Gazi, Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucusu olan Osman Bey’in oğludur. Dizi, Osman Gazi’nin liderlik yeteneklerini, savaşçılığını ve devleti kurma sürecini anlatmaktadır.

136.Bölüm Özeti

136. bölümde, Osman Gazi’nin kardeşi Savcı Bey, Kayı Obası’nın düşmanları tarafından kaçırılır. Osman Gazi, kardeşini kurtarmak için harekete geçer. Kayı Obası’nın düşmanlarıyla amansız bir mücadele içine giren Osman Gazi, kardeşini kurtarmak için her türlü zorluğa göğüs gerir. Bu sırada, Osman Gazi’nin kardeşi Dündar Bey’in ihaneti ortaya çıkar. Osman Gazi, kardeşinin ihanetiyle baş etmek zorunda kalırken, düşmanlarıyla da mücadele etmektedir.

Oyuncular ve Karakterler

– Burak Özçivit: Osman Gazi
– Ragıp Savaş: Dündar Bey
– Nurettin Sönmez: Bamsı Beyrek
– Ayşegül Günay: Aygül Hatun
– Emre Basalak: Savcı Bey

İzleyici Yorumları

Kuruluş Osman, büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmektedir. Dizinin etkileyici senaryosu, başarılı oyunculuk performansları ve tarihi konusu, izleyiciler tarafından beğenilmektedir. Ayrıca, diziye yapılan prodüksiyonun kalitesi de izleyiciler tarafından takdir edilmektedir. Sosyal medyada da geniş bir hayran kitlesi bulunan Kuruluş Osman, Türk televizyon dizileri arasında popülerliğini sürdürmektedir.

Yazıyı Beğen
[Total: 0 Average: 0]