1. Anasayfa
  2. Geliştirici Haberleri

PUBG 60 Fps Veren Telefonlar 2023

PUBG 60 Fps Veren Telefonlar 2023

İçerik Tablosu

Pubg 60 fps için telefonlar bu aralar oldukça popüler. Teknoloji hızla ilerliyor. Bu sebeple telefonda sürekli bir değişim söz konusudur. Gelişmekte olan oyunlar yüksek grafik kalitesi gerektirir. oyun oynayabilir; Birçok özelliği olan bir telefon olmazsa olmazdır. Aksi takdirde oyun oynarken sorunlar olacaktır, özellikle pubg oyunları oynamak için iyi bir telefona ihtiyaç vardır. Uygun bir telefon tercih edilirse oyun sorunsuz bir şekilde oynanabilir.

Pubg İçin En İyi Telefonlar

Öncelikli değilse, oyun sırasında donmalar ve payetler görünecektir. Bu telefonlar hakkında bilgi almak istiyorsanız yazının devamını okumalısınız. Dışarıda bir sürü telefon var, ancak hepsi oyunları kaldıramıyor. Pubg oyunu son zamanlarda oldukça fazla kişi tarafından oynanmaktadır. Bu oyunu oynayan kişiler belirli bir telefon seçmek zorundadır. Aşağıda sıralayacağımız bu telefonlar sayesinde oyunlar kesintisiz olarak oynanabilmektedir. Çünkü bu telefonlar diğerlerinden daha fazla özelliğe sahip. Özellikle pub oyununu oynamak isteyenler aşağıdaki telefonlardan birini tercih etmelidir.

Pubg 60 Fps Veren Telefonlar

60 fps için çok fazla Pubg cep telefonu var. Ancak oyun her telefonda oynanmıyor. Oyun indirilse bile kısa süreliğine sorunlar olacaktır. Kesintisiz oyun için bazı telefonlar tercih edilmektedir. Peki hangi telefon 60 fps veriyor? Oyun herhangi bir telefon ile kesintisiz olarak oynanabilir. Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız neredesiniz? Şimdi bu telefonlar hakkında bilgi verelim. Aşağıdaki telefonlar 60 fps veriyor. Bu telefonun 6.6 7 inçlik bir ekranı var. Oyun oynamak isteyenler arasında popülerdir. Çünkü işlemcisi çok kaliteli ve güçlü. Belli bir miktar 5000mah olduğu için kolay boşalmıyor. Depolama alanı 128 GB olup, istenildiği takdirde depolama alanı opsiyonel olarak genişletilebilir. Fiyatı şu anda 14.000 TL ve hızlı şarj özelliği de bulunuyor. Kamera üstte.

Xiaomi mi 10

Büyük ekranlı bir telefon arıyorsanız, aradığınız telefon Sony Xperia 1‘dir. Kamerası da çok kaliteli. Pubg mobile bu telefon ile kaliteli bir şekilde oynanmaktadır. 1644×3840 piksel çözünürlüğe sahiptir. Kamerası çok iyi olduğu için canlı ve keskin görüntüler veriyor. 6 GB RAM’e sahiptir. Oyun oynamak isteyenler bu telefon ile oynayabilirler. Şu an fiyatı 21.000 TL. Gece çekimleri için mükemmel kılan güçlü bir oyun işlemcisine sahiptir. Hızlı algılama işlevi vardır.

Pubg 60 Fps Telefon başlıklı içeriğimizde bu sefer Poco X3 PRO marka telefona bakacağız.

5160 mah pili vardır. Cihaz 6.60 7 inç ekrana sahip. 48 megapiksel stok kamerası var. Şu anki fiyatı 12.000 Türk Lirası. Suya ve tuza karşı son derece dayanıklı olmasının yanı sıra oyun oynamak için de keyifle kullanabileceğiniz bir telefon. Hızlı bir şekilde şarj edilebilir. Genel kamera performansı yüksektir.

Sony xperia 1

Bugün PUBG 60 fps için telefonlar arasında xiaomi 11 t5g yer alıyor. Şu anki fiyatı 15.500 TL. Geniş bir ekrana sahiptir ve aynı zamanda zarif bir tasarıma sahiptir. Büyük kamera, ancak güçlü hoparlörler. Kullanıcı arayüzü son derece basittir. Bu telefon ile bir çok oyun sorunsuz oynanabilmektedir. 120W hızlı şarj desteğine sahiptir ve 4k’ye kadar video kaydedebilir. Öte yandan oyun işlemcisi de güçlü bir yapıya sahip. Xiaomi’nin birçok telefonu var ve aşağıdaki telefonlar bu hizmeti sunuyor.

Poco x3 pro

Güzel bir tasarımı var. 120hz‘de ekran. Su geçirmezdir ve ayrıca sertifikalıdır. İlişki fonksiyonu aktif. Pil gücü uzun süre dayanır. Kamera performansı birinci sınıftır. 4k’ya kadar video kaydı yapabilir.