1. Anasayfa
  2. Çözüm/Rehber

PUBG İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır?

PUBG İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır?

PUBG oyun takma adınızdan sıkıldıysanız veya takma adınızı yanlış yazdıysanız, mevcut kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. Oyun içinde adınızı değiştirmek için bir PUBG Kimlik değiştirme kartı satın almanız gerekir. PUBG isim değiştirme kartı nasıl alınır? Sorunuzun cevabını bilmiyorsanız bu sorunun cevabını rehberimizde bulabilirsiniz.

PUBG İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır?

Bu haritadaki PUBG takma adınızı değiştirmek istiyorsanız, oyunun en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun. Daha önce isim değiştirme kartı satın almadıysanız bunu Etkinlikler bölümünden yapabilirsiniz. Oyun sürümünüz güncelse ve etkinlik sayfanızda yeniden adlandırma kartını görmüyorsanız, uygulamanız gereken birkaç adım vardır. İlk olarak, 10. seviyeye ulaşana kadar oyuna katılın. Hızla seviye atlamak için oyunun sonuna kadar çok sayıda rakibi ortadan kaldırmaya çalışın. Bu, oyundan maksimum XP alarak hızlı bir şekilde seviye atlamanızı sağlar.

10. seviyeye ulaştıktan sonra 10. seviye görevini tamamladınız. Bu görev için ödül aldığınızda envanterinize bir PUBG Kimlik değiştirme kartı eklenecektir. Ardından etkinliği açın ve kutu simgesini tıklayın. Yeniden adlandırma haritasını kullanmak için buraya tıklayın. İsim değiştirme kartını günde yalnızca bir kez kullanabilirsiniz, bu nedenle yeni takma adınızı seçerken çok dikkatli olun. Çünkü aldığınız takma adlar oyuncu sıralamasında görünecek ve burada oldukça havalı göründüğünüzü bilmekten mutluluk duyacaksınız.

Oyuncuların merak ettiği PUBG isim değiştirme kartı nasıl alınır? sorusunu yanıtladık. Umarız sağladığımız bilgileri faydalı bulmuşsunuzdur. Henüz bir takma isme karar vermediyseniz, PUBG Formları için Takma Adlar konumuzu ziyaret edin. Buradan kendinize harika bir takma ad oluşturabilir veya sağladığımız takma adlardan yeni bir takma ad seçebilirsiniz. Dilerseniz yorum kısmına yeni rumuzlar yazarak diğer oyunculara farklı yaratıcı fikirler verebilirsiniz.

Yazıyı Beğen
[Total: 2 Average: 5]
İlginizi Çekebilir