1. Anasayfa
  2. Haber

Tekken 8 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Tekken 8 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

İçerik Tablosu

Tekken 8 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Tekken 8 Oyununun Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Tekken serisinin yeni oyunu olan Tekken 8’in sistem gereksinimleri açıklandı. Oyunun geliştiricisi ve yayıncısı olan Bandai Namco Entertainment, oyuncuların hangi donanıma sahip olmaları gerektiği konusunda bilgi verdi.

Minimum Sistem Gereksinimleri

Bandai Namco Entertainment, Tekken 8’in minimum sistem gereksinimlerini duyurdu. Oyunu oynamak için aşağıdaki donanım özelliklerine sahip olmanız gerekmektedir:

– İşletim Sistemi: Windows 10
– İşlemci: Intel Core i5-4690 veya AMD FX-6300
– Bellek: 8 GB RAM
– Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 480
– Depolama: 50 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Bandai Namco Entertainment, oyuncuların en iyi oyun deneyimini elde etmek için Tekken 8’i oynamak için önerilen sistem gereksinimlerini de açıkladı. İşte önerilen donanım özellikleri:

– İşletim Sistemi: Windows 10
– İşlemci: Intel Core i7-8700 veya AMD Ryzen 7 3700X
– Bellek: 16 GB RAM
– Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 veya AMD Radeon RX 5700 XT
– Depolama: 50 GB boş alan

Oyunun Özellikleri

Tekken 8, dövüş oyunları tutkunlarının heyecanla beklediği bir yapım olarak öne çıkıyor. Oyunda yenilikçi dövüş mekanikleri, göz alıcı grafikler ve zengin içerikler bulunmaktadır. Ayrıca Tekken serisine ait karakterlerin yanı sıra yeni karakterler de oyunda yer almaktadır.

Tekken 8’in Çıkış Tarihi

Tekken 8’in çıkış tarihi henüz resmi olarak açıklanmamıştır. Ancak oyunun geliştirme sürecinin devam ettiği ve yakın bir zamanda piyasaya sürüleceği tahmin edilmektedir. Oyunun çıkış tarihiyle ilgili yeni bilgilerin Bandai Namco Entertainment tarafından duyurulması beklenmektedir.