1. Anasayfa
  2. Blog

Uygun Fiyatlarla LoL RP Nereden Alınır?

Uygun Fiyatlarla LoL RP Nereden Alınır?

League of Legends, PC platformunda en çok oynanan oyunlar arasında geliyor ve her yıl da oynanabilirliğini koruyan nadir oyunlardan birisi olarak piyasada yer alıyor. Bu oyunda da Riot Points adı verilen bir para birimi bulunmaktadır. Bu para birimi ile oyuncular oyun içerisinde birçok oyun içi içeriği satın alabilmektedirler. Peki uygun fiyatlarla LoL RP nasıl ve nereden satın alınır?

 

Öncelikle League of Legends’dan bahsetmek gerekirse 10 kişinin 5’erli takımlara ayrıldığı, her oyuncunun oyun içerisindeki bir şampiyonu seçerek çeşitli özellikleriyle karşılaştığı bir oyundur. Kısaca bu şekilde LoL’ü özetleyebiliriz. League of Legends, sürekli olarak güncellenen ve her güncellemesinde oyuna yeni şeyler eklenen bir oyundur. Bu oyuna eklenen içeriklerin birçoğu da bahsettiğimiz RP ile satılmaktadır. Oyunda iki çeşit para birimi bulunuyor, birisi Mavi Öz bir diğer ise RP. Mavi Öz, oyunda birkaç görevi tamamlamanın sonucunda elde edilebilirken RP gerçek para karşılığında satın alınmaktadır. 

 

RP’nin gerçek para ile satılmasının temeline baktığımız zaman oyunun devamlılığının sağlanması açısından oyuna gelir kaynağı oluşması gerekmektedir. Bir diğer taraftan bakarsak da oyun içerisindeki güzel içerikler RP karşılığında satılmaktadır. Durum bu şekilde olunca hem oyunu desteklemek hem de oyun içerisinde “oyuncuların tercihine göre” daha iyi bir görünüme sahip olmak isteyen oyuncular RP satın alarak, oyun içerisinde istedikleri içeriği satın almaktadırlar. Peki indirimli ve güvenilir bir şekilde RP nereden ve nasıl satın alabilirsiniz, herkes bu soruyu merak ediyor, detaylar ise makalemizde…

 

Kopazar’dan LoL Riot Points Nasıl Alınır?

League of Legends RP’e ne zaman ihtiyacınız olursa Kopazar yanınızda! Kopazar.com üzerinden LoL RP ihtiyacınızı giderebilirsiniz. İndirimli Lol RP arıyorsanız 15 yılı aşkın tecrübesi ile oyun sektöründe hizmet sunan Kopazar’dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kopazar’dan alışveriş yaparken kazandığınız bonusları da bir sonraki alışverişlerinizde ekstra indirim olarak kullanabilirsiniz. Böylece zaten indirimli bir şekilde alışveriş yaparken, ekstradan da Kopazar bonusunuz ile ödediğiniz tutarı azaltabilirsiniz. Peki iyi hoş, Kopazar.com’dan nasıl RP satın alabilirim diye soruyorsanız hemen alttaki yönergeleri takip edebilirsiniz:

  1. Öncelikle Kopazar’dan alışveriş yapabilmek için üyeliğinizin olması ve hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Kopazar.com’u ziyaret ederek kolay bir şekilde Kopazar’a üye olabilirsiniz.
  2. Üyelik işleminin ardından Kopazar’ın satış sayfasına giriyoruz >> LoL RP
  3. League of Legends Riot Points satış sayfasına girdiğimizde burada her bütçeye uygun RP seçenekleri bizi karşılıyor. Burada bulunan seçeneklerden hangisine satın alacağımıza karar verdikten sonra Kopazar’a bakiye yükleme işlemini gerçekleştirmemiz gerekiyor.
  4. Kopazar.com’a girdiğimizde sağ üst bölümde “Bakiye Yükle” seçeneğini kullanarak ihtiyacınız olan bakiyeyi güvenilir ödeme yöntemleri aracılığıyla Kopazar’a yükleyebilirsiniz.
  5. Bakiyeyi yükledikten sonra LoL RP sayfasına giriyoruz ve almak istediğimiz seçeneğin yanında bulunan “satın al” butonuna tıklıyoruz.
  6. Satın alma işlemini tamamladıktan sonra sitenin yönlendirmelerini takip ederek RP kodumuza erişiyoruz.
  7. RP kodumuzu da League of Legends’ı açarak hesabımıza tanımladıktan sonra Kopazar’dan RP satın alma işlemimiz tamamlanmış bulunuyor. Eğer almış olduğunuz RP kodunu hesabınıza nasıl tanımlayacağınızı bilmiyorsanız, Kopazar’ın RP sayfasındaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

Kopazar’dan bu kadar kolay bir şekilde LoL RP satın alabilirsiniz hem de çok uygun fiyatlarla!

Hemen sen de indirimli LoL RP avantajlarından faydalanmak için Kopazar.com’u ziyaret et ve LoL RP al!