1. Anasayfa
  2. Geliştirici Haberleri

Xbox Game Pass Bir Kez Daha Zamlandı! İşte Yeni Fiyatlar

Xbox Game Pass Bir Kez Daha Zamlandı! İşte Yeni Fiyatlar

İçerik Tablosu

Xbox Game Pass Bir Kez Daha Zamlandı! İşte Yeni Fiyatlar

Xbox Game Pass, abonelerine sunulan oyun kütüphanesindeki oyunları indirme ve oynama imkanı sağlayan bir hizmettir. Microsoft’un popüler oyun servisi, bir kez daha fiyatlarını güncelledi. İşte yeni fiyatlar:

Standart Abonelik

Standart Xbox Game Pass aboneliği, kullanıcılara 100’den fazla oyunu indirme ve oynama imkanı sunar. Bu abonelik için aylık ücret 29,99 TL’den 39,99 TL’ye yükseltildi.

Ultimate Abonelik

Ultimate Xbox Game Pass aboneliği, kullanıcılara Xbox Game Pass, Xbox Live Gold ve EA Play hizmetlerine erişim imkanı sunar. Bu abonelik için aylık ücret 49,99 TL’den 59,99 TL’ye yükseltildi.

PC Abonelik

PC kullanıcıları için özel olarak sunulan Xbox Game Pass PC aboneliği, sadece bilgisayarda oynanabilen oyunları içerir. Bu abonelik için aylık ücret ise 19,99 TL’den 29,99 TL’ye yükseltildi.

Yeni fiyatlar, mevcut aboneler için 45 gün sonra yürürlüğe girecektir. Yani, 45 gün içinde aboneliğinizi yenilemezseniz, yeni fiyatlarla abonelik yenileme işlemi gerçekleştirilir.

Xbox Game Pass, geniş oyun kütüphanesi ve uygun fiyatlarıyla oyun tutkunlarının favori hizmetlerinden biri olmaya devam ediyor. Yeni fiyatlarla birlikte, kullanıcılar daha fazla oyun deneyimi yaşayabilir ve en son oyunları keşfedebilirler.