1. Anasayfa
  2. Haber

Rocket League

Rocket League

2015 yılında lanse edilen ve şu anda milyonlarca izleyiciye ulaşan Rocket League, oyun tarihinin en büyük güncellemesine hazırlanıyor. Yüzlerce kişinin beklediği Rocket League geliştiricisi Psyonix’in Epic Games tarafından satın alınmasının ardından, oyunun bir sonraki büyük güncellemesinin ardından oyunun Epic Games üzerinden tamamen ücretsiz olarak dağıtılacağı açıklandı.

Bildiğiniz gibi her hafta ücretsiz oyunlar çıkaran Epic Games, Rocket League‘i oyun severler için ücretsiz olarak sunuyor.

Oyun ücretsiz olduktan sonra çeşitli oyun alanlarında hesaplarını PC‘ler ile eşleştirirler. Bu, rekabetçi seçeneklerle, eşya envanterinize ve Rocket Pass seviyenize bağlı olarak istediğiniz seçenekler aracılığıyla oyuna erişmenizi sağlar.

Yıllardır eskimeyen ve büyük bir izleyici kitlesi tarafından oynanan Rocket League, önümüzdeki haftalarda gelecek bir güncelleme ile ücretsiz olacak. Güncellemeden sonra oyun Steam‘den kaldırılacak ve Epic Games mağazasında yerini alacak.

Geçen hafta, Rocket League geliştiricisi Psyonix, mevcut rekabetçi modu sezon sonuna kadar süresiz olarak askıya aldı. Bir sonraki güncellemede yeni bir rekabet sezonu gelmelidir.

Yazıyı Beğen
[Total: 1 Average: 5]