1. Anasayfa
  2. Blog

Twitch Yayıncıları İçin Oyunlar

Twitch Yayıncıları İçin Oyunlar

Bildiğiniz üzere artık insanlar klasik televizyon yayınlarından uzaklaşarak online mecralara merak salmaya başladılar. Durum bu olunca da insanlar için içerik üretmeye çalışan Twitch yayıncılarının sayısı da gün geçtikçe artmakta. Özellikle de genç kitlenin büyük bir ilgi gösterdiği bu platformda üye olan herkes kolay bir şekilde yayın açmaya başlayabiliyor. Ancak insanların sizi tercih etmesi için diğerlerinden farklı bir içerik fikri sunmanız gerek. Platformda daha çok oyun yayıncıları izlendiği için sizler de yayınlarınızda çeşitli oyunlar oynayarak hem kendiniz hem de takipçileriniz için kaliteli bir ortam sağlayabilirsiniz. Eğer Twitch yayınlarınızda hangi oyunu oynayacağınızı düşünüyorsanız da bu yazımız tam size göre olacaktır.

  • Resident Evil Village

Henüz yeni piyasaya sürülen bir oyun olan Resident Evil Village oldukça büyük bir korku oyunu serisinin devamı niteliğinde. İçerisinde birçok kaotik ortam ve çeşitli canavarlar barındıran bu oyun siz ve takipçileriniz için de oldukça iyi olacaktır. İnsanlar özellikle yayıncıların tepkilerini izlemeyi sevdikleri için de korku oyununda anlık vereceğiniz tepkiler insanların beğenisini kazanabilir. Ancak herhangi bir oyunu oynarken yapmacık tepkiler vermekten de kaçınmalısınız. Bu durum izleyiciler için itici olacağı için kısa sürede izleyicilerinizi kaybedebilirsiniz.

twitch oyun mu

  • League Of Legends

Dünyanın en büyük MOBA oyunlarından birisi olan League Of Legends oyunu ülkemizde yüz binlerce oyuncu kitlesine ev sahipliği yapmakta. Bu oyuncuların büyük bir kısmı oyunu oynayanları izlemeyi de sevdiği için Twitch yayınlarınızda LOL oynayarak takipçilerinizle birlikte keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca yine yayın içerisinde yapacağınız çeşitli etkinlikler ve birlikte oynayacağınız oyunlar yayına daha da keyif katacaktır. Bu durum da sizin daha fazla izlenmenizi ve takipçi kazanmanızı sağlayabilir.

  • Valorant

Üstteki League Of Legends oyununun şirketi olan Riot Games tarafından çıkartılan bir FPS nişancı oyunu olan Valorant da Twitch yayıncıları arasında oldukça popüler. Milyonlarca oyuncunun oynadığı Valorant’ı sizler de yayınlarınızda oynayarak büyük bir kitleye kendinizi tanıtma şansı yakalayabilirsiniz. Ancak insanların başkalarını değil de neden sizi izlemeleri gerektiği sorusunu kendinizi sormanızı tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilir
Aile-18Bolum.jpg