1. Anasayfa
  2. Haber

Ücretsiz Epic Games Store Oyunları (16 Kasım)

Ücretsiz Epic Games Store Oyunları (16 Kasım)

Ücretsiz Epic Games Store Oyunları (16 Kasım)

Epic Games Store, her hafta ücretsiz oyunlar sunan popüler bir dijital oyun platformudur. Bu hafta, 16 Kasım 2022’ye kadar olan süre boyunca iki ücretsiz oyun sunmaktadır.

1. Oyun: Alan Wake’s American Nightmare

Alan Wake’s American Nightmare, Remedy Entertainment tarafından geliştirilen bir aksiyon-macera oyunudur. Oyuncular, korku ve gerilim dolu bir hikayeye tanık olacak ve gizemli düşmanlara karşı savaşacaklar. Oyunun atmosferi ve etkileyici hikayesiyle sizi büyüleyecek.

2. Oyun: Observer: System Redux

Observer: System Redux, Bloober Team tarafından geliştirilen bir korku oyunudur. Oyuncular, gelecekte geçen bir hikayede detektiflik yapacak ve zihin-bükme yetenekleriyle dolu bir dünyada cinayetleri çözecekler. Oyunun atmosferi ve grafikleri sizi etkisi altına alacak.

Epic Games Store’daki bu ücretsiz oyunları almak için bir Epic Games hesabı oluşturmanız ve oyunları kütüphanenize eklemeniz gerekmektedir. Oyunları ekledikten sonra istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Bu ücretsiz oyun fırsatını kaçırmayın! 16 Kasım’a kadar süren bu kampanya sayesinde Alan Wake’s American Nightmare ve Observer: System Redux oyunlarını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir