1. Anasayfa
  2. Blog

Metin 2 Para Biriktirme Yolları

Metin 2 Para Biriktirme Yolları
Metin2

Metin 2 Para Biriktirme Yolları..Yıllar geçse de halen yüzbinlerce kişinin oynadığı bir oyun olan Metin 2 pandemi ile birlikte daha da popüler bir konuma geldi. Yılların eskitemediği bu oyunda sizler de ticaret yaparak veya arkadaşlarınız ile çeşitli görevler yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ancak karakterlerinizi daha fazla güçlendirmek amacıyla oyun içerisinde paraya ihtiyacınız oluyor. Bu yüzden de oyun içerisinde çeşitli işler yaparak para biriktirmeniz gerekmekte. Sizler de yazımızda yer vereceğimiz Metin2 para biriktirme yolları ile rahatlıkla karakterinizi daha da güçlendirecek eşyalar edinebilirsiniz.

Canavarları Keserek

En bilindik Metin 2 para kasma yollarından birisi şüphesiz ki oyundaki canavarları kesmektir. Ancak karakterinizi gerçekten güçlendirecek eşyalar almak istiyorsanız düşük leveldeki canavarları kesmek pek de işinize yaramayabilir. Bunun yerine oyuna zaman ayırıp levelinizi arttırmalısınız. Bu sayede daha yüksek seviyedeki canavarları keserek daha güçlü eşyalar düşürmeniz mümkün olacaktır. Söz konusu güçlü eşyalar da oyunda daha fazla paraya satılabilmektedir. Ancak bu noktada bir miktar pazarlama yeteneğine de ihtiyacınız var. Çünkü oyundaki eşyaların aynısından birden çok bulunabilmekte. Bu yüzden de insanların sizden almasını sağlayacak bir fiyat veya pazarlama türü belirlemeniz gerekiyor. Aynı şekilde bu işlemi tekrarlayarak kısa sürede yüksek para birikimine sahip olabilirsiniz.

Eşya Al-Sat Yaparak

Metin 2’de en hızlı bir şekilde para kazanma yolu çeşitli eşyalar alıp satmaktır. Ancak bunun için ufak da olsa bir başlangıç bütçesine ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Bu yüzden ilk olarak canavar ve patronlardan keserek bir başlangıç bütçesi denkleştirmeye çalışmalısınız. Ardından ise yapmanız gereken tek şey artık gözünüze ucuz eşyalar kestirmektir. Ancak bunun öncesinde iyi bir piyasa araştırması yapmanızı tavsiye ederiz. Aksi taktirde kendinizi daha sonrasında zarar edebilecek bir duruma sokabilirsiniz. Buna ek olarak Metin 2’de bazı eşyalar o gün ucuz olup daha sonrasında 2 veya 3 katına alıcı bulabilmektir. Genelde etkinlik eşyaları olan söz konusu eşyaları kovalamak size iyi bir kazanç fırsatı sunabilir. Bu yüzden etkinlik günlerinde oyunda aktif olmanızı ve ucuz bir şekilde eşyaları toplamanızı tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilir